Pasaules kausa posms ”Latvia Open 2016” galda hokejā

Inčukalnā norisinājās pasaules kausa posms galda hokejā ”Latvia Open”, uz kuru devās 13 mūsu pilsētas spēlētāji. Starp 76 dalībniekiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Lielbritānijas, mūsējie rādīja atzīstamu sniegumu. Šoreiz augstākajā līgā iekļuva veseli astoņi mūsu spēlētāji. Elvijs Siliņš savā grupā izcīnīja 3.vietu, Eliāns Ēdelis un Edžus Kaņeps katrs savā grupā ieņēma 4.vietu. Sestajā vietā ierindojās Alvis Siliņš, Aleksandrs Žernovojs palika savā grupā septītais, bet Elēna Rācenāja, Guntis Ernšteins bija astotie. Pēdējo ceļazīmi uz augstāko līgu izcīnīja Elvis Arhinovičs. Sacensību otrajā kārtā, jeb līgu turnīrā, mūsējiem vairs tik labi negāja kā gribētos. Edžum Kaņepam vienīgajam izdevās ielauzties starp tiem sešpadsmit labākajiem, kuri sacentās par uzvaru Latvijas posmā.

Mūsu spēlētāji arī šoreiz no sacensībām pārveda divas medaļas. Sudraba medaļu dāmu konkurencē izcīnīja Elēna Rācenāja, bet vecmeistariem Aleksandrs Žernovojs. Alvis Siliņš ieguva bronzas godalgu starp junioriem.

Nākošās sacensības notiks 15.oktobrī Ventspilī, kad Jaunrades namā ar Latvijas kausa 1.posma sacensībām, tiks oficiāli atklāta jaunā Latvijas galda hokeja sezona. Pirmo reizi Ventspilī risināsies arī Latvijas amatieru čempionāta posma sacensības. Ikviens tiek aicināts izmēģināt spēkus galda hokejā. Interesentiem jāierodas 15.oktobrī, Ventspils Jaunrades nama lielajā zālē pulksten 9:30, kad notiks sacensību dalībnieku reģistrācija. Sacensību sākums plkst. 10:00.