Ventspils Jaunrades nama pulciņa “Jaunie korespondenti” raksts:

18. maijā ar pasākumu „Svinam kopā draugu lokā!” Dzirnavu laukumā tika atzīmēts Ventspils Jaunrades nama mācību gada noslēgums, pulcējot kuplu skaitu apmeklētāju – Jaunrades nama audzēkņus, viņu vecākus un vecvecākus, māsas un brāļus, un draugus, kā arī citus interesentus.
Uz skatuves priekšnesumus sniedza Jaunrades nama dziedātāji un dejotāji, kā arī īpašie viesi – Ventspils POPielas 2018 dalībnieki. Ikviens interesents varēja piedalīties dažādās radošajās darbnīcās, veidojot puķes, taureņus un lidmašīnas, kā arī zīmēt, līmēt, krāsot, šūt un pat gatavot ēst. Tāpat bija iespēja izmēģināt spēkus improvizācijas spēlēs, uzspēlēt galda hokeju un piedalīties daudzās citās aktivitātēs, tostarp skolu klašu komandu sacensībās „lolimpiāde”.
Savukārt skolēnu mācību uzņēmumi piedāvāja iegādāties dažādas pašu gatavotas preces – rotaslietas, krāsainus kreklus, eko izstrādājumus un daudz ko citu.
No plkst. 20:00 Dzirnavu laukumā notika Jaunrades nama, Kultūras centra un Centra sākumskolas vokāli instrumentālo ansambļu koncerts.