9.februārī Ventspils Jaunrades namā tikās jaunie šahisti no Kurzemes, lai mērotos spēkiem Pāvela Pikas piemiņas turnīrā. Ventspils, Kuldīgas, Liepājas, Dundagas un Talsu jaunie šahisti sacentās par balvām, ko sagādājuši P.Pikas mazdēli Ivo Princis un Pauls Princis. Trijās grupās septiņas kārtās tika sadalītas vietas pamatturnīrā, bet pēc tā katras grupas pirmās un otrās vietas ieguvēji cīnījās superfinālā. Trešo sporta klašu grupā divdesmit šahistu konkurencē pamatturnīrā pirmo vietu ieņēma kuldīdzniece Valērija Nikola Āboltiņa, otro – ventspilnieks Mihails Proščenko un trešo – liepājniece Emīlija Imanova. Superfinālā Mihails uzvarēja Valēriju Nikolu, tā iegūstot kausu un uzvaru visā turnīrā. Labu rezultātu parādīja arī otrs ventspilnieks Kristiāns Jonatāns Siders grupā ieņemot septīto vietu.
Ceturto sporta klašu grupā divdesmit sešu jauno šahistu konkurencē, līdzīgi kā trešo sporta klašu grupā, vietu sadalījums mainījās superfinālā. Ventspilnieks Markuss Kutumovs spēja izcīnīt galveno balvu, superfinālā uzvarot liepājnieku Sergeju Zaharjinu. Trešo vietu ieguva liepājniece Milana Ņikandrova. Lai gan ventspilnieks Vsevolods Kosarevs  tāpat kā Milana ieguva piecus punktus, papildrādītāji viņu ierindoja sestajā vietā.
Iesācēju grupā divdesmit septiņu dalībnieku konkurencē, tāpat kā abās pārējās grupās, superfināls izmainīja kopējo vietu sadalījumu. Kuldīdznieks Valters Pirins, uzvarot vissvarīgākajā partijā superfinālā, ieguva galveno balvu šajā grupā, aiz sevis atstājot dundadznieku Fēliksu Zvanu. Trešo vietu ieguva kuldīdzniece Diāna Diedišķe. Patīkamu pārsteigumu sagādāja mazā ventspilniece Margarita Vivdenko, kas pirmo reizi piedaloties šaha sacensībās, tikai par puspunktu atpalika no trešās vietas.