Četras dienas, no 8. līdz 11. februārim Rīgā norisinājās Latvijas jauniešu čempionāts 64 lauciņu dambretē. Ventspili pārstāvēja Jaunrades nama audzēkņi Daniēls Rafaēls Siders vecuma grupā līdz 13 gadiem (U-13), Anastasija Martiņenko – arī U-13 un Marina Parole U10 grupā. Sacensības bija maksimāli pietuvinātas Eiropas un Pasaules čempionātu norises kārtībai – dalībnieki spēlēja mikromačus ar apdomas laiku 30 minūtes uz katru partiju. Vislabāk veicās Daniēlam, kurš kļuva par 6. labāko Latvijas dambretistu savā vecuma grupā. Līdz godalgotai vietai pietrūka vienas uzvaras tiesa. Abas meitenes ieņēma 10. vietas.

Sacensības notika viesnīcas Monika Central Hotels konferenču zālēs, bija padomāts par dalībnieku atspirdzinājumiem un atpūtu, Latvijas dambretes federācijas vadība bija sarūpējusi balvas pilnīgi visiem sacensību dalībniekiem. Pavisam dalībnieki sacentās piecās vecuma grupās (U8, U10, U13, U16, U19). Tā kā Ventspils Jaunrades namā dambretes pulciņš darbojas tikai piekto gadu, tad Vecāko grupu audzēkņi vēl nav „izskoloti”, bet U8 grupas dalībnieks, kurš bija izcīnījis tiesības piedalīties finālsacensībās, no dalības atteicās.

Šīs nedāļas nogalē Valmierā notiks Latvijas jauniešu komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē, turēsim īkšķus par savējiem un vēlēsim skolotājam Andri izturību un panākumus arī turpmākajā darbā ar dambretistiem!