24.novembrī Brocēnos norisinājās ”Brocēnu Kauss” koka auto sacensībās, kurā piedalījās Latvijas interešu izglītības iestāžu Koka autobūves pulciņa audzēkņi no 14 Latvijas pilsētām, kā Ventspils, Jelgavas, Rīgas, Liepājas u.c., vairāk kā 60 entuziastu ar pašu taisītiem koka traktoriem, kravas automašīnām un vieglajiem auto. Dalību sacensībās ņēma arī Ventspils Jaunrades nama Radošās kokapstrādes pulciņa audzēkņi: Kārlis Putniņš, Reinis Belovs un Rihards Elpers, pasniedzēja Zigmāra Sulas vadībā.
Labāko rezultātu uzrādīja Kārlis Putniņš iegūstot 8.vietu starp 32 konkurentiem Koka kravas auto disciplīnā, savukārt Rihards Elpers ieguva 9.vietu no 32 koka Traktoru modelētājiem. Savukārt vieglo auto sacensībās mūsu dalībniekiem tik labi neveicās, starp 88 vieglo auto konkurencē mūsējie ierindojās 50.-60. vietā.
Radošās kokapstrādes pulciņš tikai šajā gadā ir uzsācis koka autobūvniecību un sacensību pieredze pagaidām ir minimāla, tomēr sasniegtie rezultāti liek cerēt uz būtisku izaugsmi tuvākajā nākotnē, pretendējot pat uz godalgotajām vietām.
Nakamās sacensības Koka auto sacensībās norisināsies Talsos, 2018.gada februārī.
Ventspils Jaunrades nama Radošās kokapstrādes pulciņam var pieteikties jebkurš interesents vecumā no 11- 19 gadiem, nodarbības Jaunrades namā pirmdienās un piektdienās 15:20 – 17:30 un darbnīcā “inerces koka automodeļi” nodarbības notiek Ventspils 4.vidusskolā ceturtdienās no 15:30 – 16:55