23.aprīlī Saldū norisinājās sezonas pēdējās Koka auto un laivu sacensības. Šajās sacensībās dalību ņēma arī Ventspils Jaunrades nama Radošās kokapstrādes Koka auto pulciņa audzēkņi. Komandas sastāvā sacensībās piedalījās – Andis Reinvalds, Kārlis Putniņš, Emīls Salnājs un Jānis Bumbieris.
Koka auto mačos šoreiz visātrākais no Ventspilnieku auto bija A.Reinvalds, kurš startēja ar 65 kārtas numuru. Braucieni notika uz astoņu celiņu trases un visos trīs atlases braucienos auto Nr. 65 bija otrs ātrākais. Nākamajā atlases kārtā – 3 rezultāts, bet finālā tiek tikai viens labākais no kārtas.


Paralēli auto mačiem norisinājās koka buru laivu dizaina konkurss un laivu sacensības ūdens renē.
Laivu dizainu vērtēja īpaša komisija, kas Emīla Salnāja būvētajai laivai dizaina konkursā  piešīra 1. vietu!
Šogad visi koka auto sacensību posmi ir noslēgušies.
Nākamā gada veiksmīgajiem startiem, aicinām 5. – 9.kl. audzēkņus būvēt koka auto modeļus Jaunrades nama darbnīcā, piedalīties sacensībās un uzvarēt.
Ventspils Jaunrades nama Radošās kokapstrādes pulciņam var pieteikties jebkurš interesents vecumā no 11- 19 gadiem, nodarbības Jaunrades namā pirmdienās un piektdienās 15:20 – 17:30 un darbnīcā “Inerces koka automodeļi” nodarbības notiek Ventspils 4.vidusskolā ceturtdienās no 15:30 – 16:55.