13.martā Ventspils Jaunrades namā gaidīs skolēnus un pirmsskolēnus uz radošām darbnīcām, koncertu, pulciņa “Jaunie inženieri” prezentāciju un jaunu programmu planetārijā, savukārt 15. martā  – uz sporta nodarbībām.

Ventspils Jaunrades nama pedagogi un audzēkņi 13.martā no plkst. 11:00 līdz 14:00 piedāvās iespēju bez maksas iesaistīties dažādās radošās darbnīcās, vērot nama audzēkņu koncertu un pirmajiem noskatīties jauno planetārija filmu “Visuma fantoms” vai izmantot pēdējo iespēju redzēt sirsnīgo filmu par polārlācīti “Polārzvaigzne”, jo tā vairs netiks demonstrēta.  Darbosies arī observatorija.

Pasākumā laikā prezentēs interešu izglītības pulciņu ”Jaunie inženieri”, kurā 2. līdz 4. klašu audzēkņiem piedāvās ar praktisku un aizraujošu eksperimentu palīdzību izprast fizikas likumības.

15.martā Jaunrades namā varēs sportot: izkustēties fitnesa nodarbībās, spēlēt galda hokeju un futbolu. Abās dienās varēs izmēģināt spēkus koka automodeļu sacensībās un apskatīt audzēkņu darbu izstādes. Pasākumu dienā, ceturtdien, no Pārventas uz Jaunrades namu un atpakaļ kursēs speciāls autobuss (pl.10:45 no Ventspils 3.vidusskolas, pl.10:50 no Pārventas pamatskolas, atpakaļ pl.14:15)