Ventspils Jaunrades nams aicina pieteikties tūrisma pulciņam

No 2019. gada novembra mēneša Ventspils Jaunrades nams sāk realizēt jaunu mācību programmu “Tūrisms pasaulē, Latvijā un Ventspilī”. Nodarbības notiks divas reizes nedēļā skolotājas Ivetas Rīvānes vadībā, un tajās piedalīties aicināti jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem.

            Tūrisms ir viena no pasaules nozīmīgākajām ekonomikas nozarēm un sastāda apmēram 10% pasaules valstu iekšzemes kopprodukta. Arī Latvijā tūrisma nozare ik gadu attīstās arvien vairāk, un Ventspils ir iecienīts galamērķis ne vien vietējo, bet arī ārzemju tūristu vidū.

            Jaunizveidotās programmas mērķis ir sniegt jauniešiem priekšstatu par tūrisma attīstības vēsturiskajām sakarībām un galvenajiem tūrisma galamērķiem pasaulē, Latvijā un Ventspilī. Programmas laikā tiks veidotas prezentācijas, praktiskās nodarbībās iepazīti Ventspils tūrisma objekti, veidoti konkursi, viktorīnas, spēles un apskates objektu kartes.      

Pirmās nodarbības plānotas jau 4. un 6. novembrī plkst. 18.00 Ventspils Jaunrades nama telpās. Aicinām piedalīties visus interesentus ar un bez priekšzināšanām!