Aicinājums Ventspils un citām Latvijas pirmsskolas un vispārējās izglītības iestādēm, apmeklēt Ventspils Jaunrades nama Planetāriju un skatīt izglītojoša rakstura filmas ”Polārzvaigzne”, ”Sapnis par lidojumu” un ”Dinozauru ēras noriets”.
Šīs filmas būs skatāmas līdz š.g. 9.martam un 15.aprīlim.

Filma ”Sapnis par lidojumu” –  filma ļauj atklāt lidojuma noslēpumu kopā ar Leonardi da Vinči, brāļiem Mongolfjē un Raitiem, ka arī citiem izgudrotajiem.  Doties pretim piedzīvojumam ar skaistu grafiku un mūziku. Pamēģini notvert brīnišķīgo sapni, par kuru cilvēce bija cīnījusies no seniem laikiem. (pieejama līdz š.g. 15. aprīlim)

Filma ”Polārzvaizgnze” – animācijas filma, par polāro lācīti un pingvīnu, kas dodas aizraujošajā ceļojumā, kurā iepazīst debess kermeņus. (pieejama līdz š.g. 15. aprīlim)

Filma ” Dinozauru ēras noriets”- aizraujošais piedzīvojums, kurā nokļūst jaunā Lūsija kopā ar savu tēvu. Kopā ar viņiem jūs dosities tālajā mūsu planētas pagātnē, kur satiksiet mūsdienu putnu priekštečus – spārnotus dinozaurus. Lūsija kopā ar tēvu ceļos caur visiem kontinentiem, lai rastu atbildi jautājumam – kā dinozauri ir iemācījušies lidot? Bet, kad atnāks laiks, viņi sajutīs uz sevis dinozauru ēras pēdējo dienu.

Sīkāks repertuāra izklāsts jaunradesnams.lv/planetarijs/seansu-laiki/
Jaunrades nama Planetārija repertuāru iespējams klausīties gan latviešu, gan angļu, gan krievu un lietuviešu valodās.

Apmeklētāju ērtībām lūdzam biļetes rezervēt iepriekš pie Ventspils Jaunrades nama administratora vai pa tālruni +371 636 22805 vai e-pastu jaunrades.nams@ventspils.lv.