Trešdien, 30. novembrī Ventspils Pārventas pamatskolā viesosies Talsu novada teātra sporta pulciņa dalībnieki, kuri skolas audzēkņus iepazīstinās ar improvizācijas spēlēm.

Ventspils Pārventas pamatskolā no šī mācību gada Ventspils Jaunrades nams piedāvā skolēniem apmeklēt 11 dažādus pulciņus: interaktīvā latviešu valoda, veidošana, rotaslietu – izgatavošana, mīksto rotaļlietu šūšana, drošības zinību skola, ģitārspēle, radošā darbnīca «Tu to vari!», jautro asprātīgo klubs, tekstilmozaīka un šūšana, dambrete un teātra sports – improvizācija.

Pulciņa skolotāja Inga Kazaka teātra sporta – improvizācijas nodarbības Ventspilī pasniedz pirmo gadu, bet Talsos jau vairākus gadus, tāpēc, lai skolas audzēkņus iepazīstinātu ar teātra sportu – improvizāciju, kā arī uzrunātu bērnus un jauniešus iesaistīties šajās nodarbībās, ciemos aicināti pieredzējušie Talsu novada teātra sporta pulciņa dalībnieki, kas plkst. 9.50 improvizāciju spēles demonstrēs Pārventas pamatskolas 1.-4. klašu audzēkņiem, bet plkst. 11.00 5.-9. klašu audzēkņiem.

Šobrīd Pārventas pamatskolā teātra sporta – improvizācijas nodarbības apmeklē 20 audzēkņu, bet nodarbībās tiek gaidīti arī jauni audzēkņi no 2.-9. klasei gan no Pārventas pamatskolas, gan citām Ventspils skolām. Nodarbības notiek pirmdienās un otrdienās no plkst. 13.30 līdz 16.00.

resized_20161128_160043