18.decembrī pēc ilgāka pārtraukuma Inčukalna sporta kompleksā norisinājās 21. Latvijas čempionāts galda hokejā OPEN klasē.

49 sacensību dalībnieku vidū cīnījās arī 9 Ventspils spēlētāji.

Spēlētāji pēc grupu turnīriem sadalījās 2 līgās. No grupu turnīriem  1.līgā iekļuva 7 ventspilnieki, PLAY OFF spēlēs cīņu turpināja jau 5 Ventspils pārstāvji. 1.kārtu pārvarēja Alvis Siliņš, Elvijs Siliņš, Edžus Kaņeps un Aleksandrs Žernovojs un attiecīgi iekļuva ceturtdaļfinālā.

Pusfinālā savā starpā cīnījās 2 ventspilnieki – brāļi Elvijs un Alvis Siliņi, no kuriem spēcīgāks izrādījās un vietu finālā ieguva Alvis Siliņš. Cīņā par pirmo vietu viņš piekāpās Inčukalna pārstāvim, tagadējam Latvijas čempionam Raineram Kalniņam. Cīņā par 3.vietu Elvijs Siliņš uzvarēja Matīsu Jaksebogu.

 6.vietā ierindojās Aleksandrs Žernovojs, savukārt pārējie ventspilnieki ierindojās sekojošās vietās: Edžus Kaņeps (8.vieta), Elēna Rācenāja (10.vieta), Mārcis Radelis un Guntis Ernšteins – attiecīgi 16. un 17.vietās, VJN audzēkņi Alens Kalniņš 30.vietā un Ralfs Sondars – 45.vietā. Latvijas čempionāts junioriem un Latvijas čempionāts veterāniem notika 2021.gada 9.oktobrī, Inčukalnā. Latvijas čempionāts dāmām un Latvijas čempionāts komandām 2021.gadā nenotiks.

Publicēts 28.12.2021.