Nedēļas nogalē Ventspils Jaunrades namā notika trešais Pāvela Pikas piemiņas turnīrs šahā bērniem un jauniešiem. Vairāk kā piecdesmit dalībnieki tika sadalīti trijās grupās – iesācēju, 4.sporta klašu un 3.sporta klašu grupā. Iesācēju grupā ar sešiem punktiem no septiņiem uzvaru izcīnīja kuldīdznieks Justs Skuruls, otrā vieta liepājniekam Iljam Žuravļovam. Ar 4.5 punktiem sekoja divi dalībnieki – jelgavnieks Ilgvars Lickrastiņš un ventspilnieks Jegors Kirpičovs. Papildrādītāji trešajā vietā ierindoja I.Lickrastiņu aiz sevis atstājot J.Kirpičovu. Visi četri dalībnieki ieguva arī ceturto sporta klasi. Arī ventspilniekam  Mihailam Proščenko veicās labi – septītā vieta un pietrūka tikai mazliet veiksmes, lai izpildītu ceturto sporta klasi. Ne tik viegli gāja mūsu meitenēm Elzai Millai Štrumfai un Darjai Ivanovskai.
Ceturto sporta klašu grupā savu pārākumu parādīja kuldīdznieki, ieņemot visas augstākās vietas – pirmais Benjamins Pupiņš, otrā Elīna Urbāne un trešā Elīza Marisa Vītoliņa (visiem pa 5.5 punktiem). Labākais no ventspilniekiem šajā grupā bija Samuels Stefans Siders, kurš par 1.5 punktiem atpaliekot no uzvarētājiem, dalīja 6.-10.vietu. Taisijai Kučuhidzei un Vsevolodam Kosarevam zaudējums pēdējā kārtā neļāva parādīt savu labāko sniegumu. Abi ar trim iegūtajiem punktiem dalīja 12.-17.vietu.
Trešo sporta klašu grupā pirmajā vietā ar sešiem punktiem ierindojās liepājnieks Timurs Azarovs, par puspunktu atpalika kuldīdznieks Krists Vilnītis. Liepājniece Elīna Bagātā ar tādu pašu punktu skaitu, bet sliktākiem papildrādītājiem,  ieguva trešo vietu. Ventspilniekiem Marikai Kučuhidzei, Jonatānam Sideram un Elandam Kleinam šajā grupā pieticīgāki rezultāti.
Organizatore Ilze saka lielu paldies visiem kolēģiem, kas palīdzēja sagatavot šīs sacensības.