2. februārī Ventspils Jaunrades namā notika ikgadējais starptautiskais konkurss-praktikums skolēniem radioelektronikā. Konkursā-praktikumā radioelektronikā piedalījās labākie interešu un vispārējās izglītības skolēni no Ventspils, Rīgas un citām Latvijas pilsētām, kā arī audzēkņi no Lietuvas izglītības iestādēm.

Konkursa mērķis ir pilnveidot bērnu un jauniešu vispārējās un speciālās tehniskās zināšanas un prasmes, veicinot skolēnu iesaistīšanos elektronikas pulciņu ikdienas darbā un aktivitātēs. Tāpat svarīgi skolēniem parādīt to, cik nepieciešamas ir dabaszinātnes un fizika, radīt viņos interesi par tehniskajām lietām un to nozīmi turpmākajā dzīvē, kā arī veicināt audzēkņos sacensību garu. Konkursā katru izglītības iestādi pārstāvēja 4 audzēkņi, veidojot vecāko un jaunāko grupu, katrā pa pa diviem audzēkņiem.

Jaunākajā vecuma grupā godalgotās vietas ieguva:
1.vieta Ņikita Visockis/ Arsenijs Kitajevs (Ventspils Jaunrades nams)
2.vieta Kristofers Nīmanis/Jēkabs Žagata (TJN Annas2 Rīga)
3.vieta Ariels Mitjurnikovs/Iļa Spirts

Vecākajā vecuma grupā godalgotās vietas ieguva:
1.vieta Kalvis Rautseps/ Bruno Grebstelis (TJN Annas2 Rīga)
2.vieta Teodors Frīdenbergs/ Jēkabs Stikāns (Ventspils Jaunrades nams)
3. vieta Edgars Kronbergs/Maksims Kotjuhs (Liepājas BJC)

Atsevišķi tika vērtētas arī izglītības iestādes, kopvērtējumā 
1. vieta TJN Annas2 Rīga
2. vieta Ventspils Jaunrades nams
3. vieta Jelgavas 5.vidusskola

Starptautisko konkursu organizēja Ventspils Jaunrades nams kopā ar Valsts Izglītības Satura centru. Par sniegto atbalstu konkursā, pateicamies Ventspils Jaunrades nama sadarbības partneriem LETERA (Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas asociācija) personīgi prezidentam N.Berga kungam, Ventspils Augstskolai, kā arī atbalstītājiem SIA HansaMatrix Ventspils, SIA Volts-1. 
Foto no pasākuma Jaunrades nama galerijā