12. aprīlī Ventspils Jaunrades nama Skaņskatu mākslas studijas dziedātāji viesojās Vērgales pamatskolā. Jau ierodoties sirsnīgi mūs sagaidīja skolotāja Anda Blūmane. Vērgales skola pagājušo gadu svinēja savu 190 gadu pastāvēšanas jubileju. Mūs patīkami iepriecināja sakoptā senā muižas ēka, tās kolonas un ēku ansamblis apkārtnē.
      Dziedātāji, kopā ar skolotāju J.Snipki sniedza koncertu stundas garumā. Skanēja dziesmas latviešu un angļu valodās, arī divi instrumentāli skaņdarbi – viens ar flautu un klavierēm, otrs uz melodiona. Koncertu noslēdzām ar dziesmu “Lapsa”, visiem dziedot kopā un ceļoties kājās.
      Koncerta noslēgumā sk. J.Snipkis no Jaunrades nama dāvināja Skaņskatu mākslas studijas kompaktdisku kā dāvanu skolas jubilejā. Savukārt Vērgales pamatskolas mūzikas skolotāja tika pie J.Snipka CD. Skolotāja A.Blūmane skolēnus un skolotāju apdāvināja ar pildspalvām un ziediem, kuras rotāja Vērgales skolas logo. Viesmīlība turpinājās ar ļoti garšīgām pusdienām. Turpinājumā teicām paldies skolas pavārēm un varējām apskatīt skolas telpas. Prieks par latviskumu, kas mīt šai skolā un darbiniekiem, kuri no sirds rūpējas par jauno paaudzi! Uz tikšanos citu gadu!
Informāciju sagatavoja Skaņskatu mākslas studijas skolotājs J. Snipkis