Jaunrades nama galda hokejisti startēja Latvijas čempionātā un Pasaules kausa posmā Igaunijā.
Inčukalnā tika noskaidroti Latvijas čempioni junioru, sieviešu un veterānu nominācijās. Jaunrades nama komanda deviņu spēlētāju sastāvā tika pārstāvēta visās nominācijās. Šoreiz mājās tika pārvestas divas sudraba un viena bronzas medaļa. Sieviešu nominācijā mūsu Elēnai Rācenājai diemžēl neizdevās aizstāvēt pērnā gada čempiones titulu. Lai gan grupas turnīrs un izslēgšanas turnīra pirmās kārtas tika aizvadītas perfekti, tomēr finālā par zelta medaļu ar rezultātu 1:4 (3:5; 3:4; 0:3; 2:1; 1:2) nācās piekāpties rīdziniecei Kristai Annijai Lagzdiņai. Trešo vietu ieņēma vēl viena rīdziniece Inese Faļkenšteina.
2019.gada Latvijas čempionāts Sieviešu nominācijā:
1.Krista Annija Lagzdiņa BJC”Laimīte” (Rīga)
2.Elēna Rācenāja  VJN
3.Inese Faļkenšteina  Rīgas GHK
4.Margarita Ābele  Inčukalns
5.Katrīna Gailīte  Inčukalns
6.Evelīna Taube  Burtnieki
Veterānu konkurencē mūsu spēlētāji ieguva divas medaļas. Arī Aleksandram Žernovojam neizdevās aizstāvēt iepriekšējā gadā izcīnīto čempiona titulu. Viņš finālā atzina sava sīvākā konkurenta, rīdzinieka Sergeja Mihējeva pārākumu ar rezultātu 1:4 (2:4; 1:5; 4:1; 1:(2p); 0:4). Par pārsteigumu parūpējās Guntis Ernšteins, kurš ceturtdaļfinālā, ļoti sīvā cīņā pārspēja inčukalnieti Sandi Kalniņu ar 4:1 ((4p):3; (4p):3; (4p):3; 2:4; (4p):3). Pusfinālā Guntim nācās piekāpties jaunajam čempionam Mihējevam ar 0:4 (1:6; 2:3; 2:3; 0:2), toties cīņā par bronzas godalgu tika uzveikts Salvis Skarainis ar 4:2 (3:1; 3:0; 4:1; 3:(4p); 1:(2p); 4:3) un pirmo reizi Latvijas čempionātā izcīnīta bronzas medaļa.
12.Georgijs Semjonovs  VJN
Viskuplāk pārstāvētajā junioru konkurencē, mūsu jaunie censoņi diemžēl pie medaļām netika. Elvis Arhinovičs ierindojās 9.vietā. Dāvis Apfelbaums izcīnija uzvaru otrajā līgā, nodrošinot sev čempionātā 17.vietu. Mārcim Radelim – 20.vieta. Par čempionu kļuva inčukalnietis Rainers Kalniņš. Sudraba un bronzas medaļas ieguva attiecīgi Raivis Miglinieks no Rīgas un Kristaps Riekstiņš no Burtniekiem.
2019.gada Latvijas čempionāts Junioru nominācijā:
1.Rainers Kalniņš  Inčukalna GHK
2.Raivis Miglinieks  BJC”Laimīte” (Rīga)
42.Marks Strazdiņš  VJN
Aprīļa pirmajā sestdienā Igaunijas galvaspilsētā Tallinā risinājās Pasaules kausa posms galda hokejā ”Tallin Cup 2019”, uz kuru devās pieci Jaunrades nama komandas spēlētāji. Starp 114 spēlētājiem no 11 valstīm visaugstāk no mūsējiem tika Elvijs Siliņš, kurš iekļuva arī turnīra izslēgšanas mačos. Astotdaļfinālā Elvijs piekāpās Sandim Kristapam Lagzdiņam ar 0:4 (2:5; 3:(4p); 0:2; 2:5) un izcīnija augsto 10.vietu. Elēna Rācenāja ierindojās 36.vietā, kas bija trešais labākais rezultāts starp sievietēm. Par sacensību uzvarētāju kļuva Pasaules reitinga pirmais numurs Maksims Borisovs no Krievijas. Otrajā vietā vēl viens Krievijas pārstāvis Ņikita Žolobovs, bet trešajā – Atis Sīlis no Latvijas.