12.janvārī Rīgas Skolēnu pilī norisinājās ikgadējais, jau trīspadsmitais pēc kārtas, Ziemassvētku dekoru konkurss radioelektronikā. Konkursā piedalījās ne vien Radioelektronikas interešu izglītības pulciņu audzēkņi ar saviem izstrādātajiem darbiem, bet arī dalībnieku loku papildināja vispārizglītojošo skolas, kuros papildus fizikas stundām norisinās arī padziļināta elektronikas apmācības, audzēkņi. Kopumā startēja vairāk kā 60 dalībnieku, piedāvājot konkursa žūrijai vairāk kā 80 Ziemassvētku dekora darbus.
Šajā konkursā dalību ņēma arī  Ventspils Jaunrades nama Radioelektronikas novirziena pulciņa audzēknis Teodors Frīdenbergs, kurš startēja Meistaru klasē un ierindojās 9 vietā.
2. februārī Ventspilī norisināsies otrais lielākais Radioelektronikas konkurss Latvijā- Starptautiskais Radioelektronikas praktikums 2018.
Ventspils Jaunardes nama Radioelektronikas pulciņu audzēkņi, regulāri ņem dalību kā Latvijas, tā ārvalsts elektronikas sacensībās, kura mērķis ir popularizēt jauniešos interesi par tehniskajām lietām.
Ventspils Jaunrades nama Radioelektronikas pulciņam var pieteikties jebkurš interesents vecumā no 10- 25 gadiem.