13. martā Ventspils Jaunrades namā norisinājās skolēnu brīvlaika nedēļas radošā diena “Plaukstas lieluma pavasaris”.

Jau pirms pasākuma sākuma Jaunrades namā bija vērojama dažādu vecumu bērnu pulcēšanās. Bērni iepazinās ar radošās dienas piedāvājumu un apspriedās uz kurām darbnīcām doties.

Jaunrades nama dažādu pulciņu skolotāji bija padomājuši par daudzveidīgu radošo aktivitāšu piedāvājumu. Apmeklētājiem bija iespēja piedalīties dažādu nozaru darbnīcās.

Dārza darbnīcā varēja stādīt dažādus garšaugus. Gleznošanas darbnīcā varēja apgūt dažādas gleznošanas tehnikas. Skaistumkopšanas darbnīcā bija iespēja tikt pie apgleznotas sejas vai rokas, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus par skaistumkopšanas jautājumiem.

Rotu darbnīcā varēja izveidot sev rotu no pērlītēm. Veselības darbnīcā varēja izkustēties improvizācijas teātra aktivitātēs vai uzzināt veselīga uztura ieteikumus no fitnesa treneres. Praktisko darbu darbnīcā bija iespēja piedalīties trases automodeļu sacensībās, padarboties ar radioelektroniku, veidot lidmodelīšus un dažādus radošos darbiņus no plastilīna, dzijas un otrreizējās pārstrādes materiāliem. Apmeklētājiem bija iespēja savākt zīmodziņus par apmeklētajām darbnīcām un pēcpusdienā bez maksas apmeklēt planetāriju.

Jaunrades nama gaiteņos gaisā virmoja prieks un rosība !

Foto atskats uz pasākumu: